ALUHOLZ

Oferta : okna drewniano-aluminiowe – Lubin, Legnica, Bolesławiec

Wykonujemy okna o dowolnych wymiarach i kształtach:

Przy specjalnych dopłatach stosujemy:

Oferujemy okna wykonane z różnych materiałów, w tym okna drewniano-aluminiowe, okna drewniane, termo okna. Zapewniamy też inne rozwiązania, tak aby wybrana stolarka okienna spełniała wszystkie oczekiwania zarówno pod kątem funkcjonalności, trwałości, wygody, jak i estetyki.

Produkujemy okna które spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Jeśli szukacie Państwo stylowych okien zdobionych rzeźbionymi głowiczkami, oraz frezowanymi listwami, to mamy idealną ofertę. Aby okna miały niepowtarzalny wzór projektujemy ozdobniki, oraz rzeźbimy je ręcznie, dzięki czemu okna stają się naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne.

Zajmujemy się również odwzorowywaniem stylowych ozdobników, które często wymagane są przez konserwatorów podczas wymiany stolarki okiennej w zabytkowych budynkach.

Do skorzystania z oferty na okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe i inne produkty z naszego asortymentu zapraszamy przede wszystkim klientów z takich miast jak Bolesławiec, Legnica, Lubin i okolic. To właśnie w tym rejonie najczęściej realizujemy nasze usługi takie jak wymiana okien, sprzedaż i montaż okien, drzwi, schodów i innych wyrobów, usługi serwisowe.

Klienci zainteresowani ofertą zawsze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony wykwalifikowanej kadry, doskonale wykonane produkty wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów i podzespołów, fachowy montaż i inne usługi dodatkowe. W trosce o zadowolenie i satysfakcję klientów staramy się, aby nasza oferta była szeroka, dopasowana do potrzeb każdego klienta i uzupełniona o cały szereg kompleksowych usług.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Zapewniamy też fachowe doradztwo i pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań.

Regulacja i konserwacja okuć

Klamka zamocowana w skrzydle okiennym może służyć do jego odmykania (rozwierania), uchylania, rozszczelniania i zamykania.

Dla zachowania sprawności i niezawodności funkcji okna przez długie lata oraz zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania należy bezwzględnie przestrzegać poniższych instrukcji.

Na skrzydło okna nie może oddziaływać żadne inne dodatkowe obciążenie
Nie należy dociskać skrzydła okna do ościeża
Nie należy wkładać żadnych przedmiotów pomiędzy skrzydło i ościeżnicę.
Przesterowanie położenia skrzydła z otwieranego na uchylone lub odwrotnie można dokonywać tylko po uprzednim jego zamknięciu.
Po zakończeniu montażu ( po utwardzeniu się pianki montażowej ) należy dokładnie sprawdzić otwieranie się i zamykanie okien oraz ich „szczelność”. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości w tym zakresie do obowiązków ekipy montażowej należy regulacja okuć.

Wskazanym jest sprawdzenie otwierania i zamykania okien po upływie 2 tygodni od ich zamontowania, gdy następuje osiadanie okien w ościeżach.
Przynajmniej raz do roku należy:

Wszystkie elementy okucia i uszczelki należy chronić przed zanieczyszczeniem oraz zamalowaniem (np. przy pracach renowacyjnych).

W razie wątpliwości w zakresie regulacji i konserwacji zakupionych okien zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji, a w razie potrzeby zapewnimy wsparcie techniczne.

OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE Nowy standard w Twoim otoczeniu.
5 latOKRESU GWARANCJI
8 modeliOKIEN W OFERCIE
25 latDOŚWIADCZENIA
3SZYBY W STANDARDZIE
>