ALUHOLZ

Stolarnia Weselak – Bolesławiec

Stolarnia Weselak to firma obecna na rynku już od ćwierć wieku. Dzięki doświadczeniu zyskanemu przez lata działalności, Stolarnia Weselak jest w stanie zaoferować klientom produkty trafnie odpowiadające ich potrzebom. To właśnie dlatego firma realizuje kreatywne pomysły związane z wykorzystaniem szkła budowlanego i wysokogatunkowego drewna do produkcji okien drewnianych, okien drewniano-aluminiowych i innych wyrobów z dziedziny stolarki okiennej i nie tylko.

Przez długie lata firma wypracowała solidne kontakty z producentami i dystrybutorami, a także zyskała zaufanie klientów, czego dowodem są liczne rekomendacje naszych produktów przez zadowolonych użytkowników, głównie z takich miast jak Bolesławiec, Lubin czy Legnica, bo właśnie w tych okolicach Stolaria Weselak realizuje większość swoich zamówień.

Bogata oferta wyrobów własnych oraz pochodzących od zaufanych producentów obejmuje między innymi okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, termo okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, schody, witraże, szyby zespolone. W trosce o zadowolenie klientów firma oferuje także kompleksowe usługi uzupełniające sprzedaż, a konkretnie transport zakupionych produktów, ich profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wykwalifikowani pracownicy zapewniają także fachowe doradztwo na każdym etapie kontaktu z klientem.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy i zapraszamy do nawiązania kontaktu z przedstawicielami Stolarni Weselak. Z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania, nawet w zakresie realizacji nietypowych zamówień.

OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE Nowy standard w Twoim otoczeniu.
5 latOKRESU GWARANCJI
8 modeliOKIEN W OFERCIE
25 latDOŚWIADCZENIA
3SZYBY W STANDARDZIE
>