ALUHOLZ

NASZE PRODUKTY

Stolarka okienna to główna gałąź naszej działalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy okna produkowane z różnych materiałów, wykonanych tak, aby spełniały różne parametry użytkowe, były dostępne w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach. Nasze produkty łączą w sobie perfekcyjne wykonanie z najlepszych materiałów, funkcjonalność i wygodę użytkowania, a także wysokie walory estetyczne. Ofertę uzupełnia stolarka drzwiowa, schody i inne elementy wnętrz.

Oferujemy przede wszystkim asortyment własnej produkcji, na który udzielamy wieloletniej gwarancji, ale proponujemy także doskonałe produkty pochodzące od innych, sprawdzonych producentów. Dzięki temu każdy klient ma szeroki wybór, obejmujący różne możliwości. Tym samym można bez trudu dopasować ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości finansowych.

Każdy klient ma zapewnione fachowe doradztwo przedstawicieli firmy, który opowiedzą o dostępnych produktach i pomogą wybrać optymalne rozwiązanie. Do tego możliwe jest skorzystanie z szeregu usług dodatkowych obejmujących między innymi transport, montaż i serwis produktów. Dlatego zakupy produktów dostępnych w naszym asortymencie to czysta przyjemność i gwarancja satysfakcji.

OKNA DREWNIANO-ALUMINIOWE Nowy standard w Twoim otoczeniu.
5 latOKRESU GWARANCJI
8 modeliOKIEN W OFERCIE
25 latDOŚWIADCZENIA
3SZYBY W STANDARDZIE
>